Męskie kalesony – intymna męska bielizna na zimę

klasyczne białe kalesony - zdjęcieZimą jak sama nazwa wskazuje jest zimno. Dlatego wychodząc na dwór należy ubrać się odpowiednio ciepło. Obowiązkowymi ubraniami dla kobiety jest płaszcz/kurtka, kozaki/buty ocieplone, szalik i czapka, natomiast mężczyzna powinien ubrać się w te same ubrania tyle, że zamiast kozaków męskie buty zimowe.

A co ma zrobić mężczyzna kiedy na dworze prawdziwy ziąb? Na takie przypadki w swojej garderobie powinien mieć klasyczne męskie kalesony. Kalesony to ubranie, które mężczyzna zakłada pod spodnie, aby było mu ciepło. Jako, ze mężczyźni zazwyczaj noszą szerokie spodnie kalesony nie utrudniają chodzenia, wręcz przeciwnie są bardzo wygodne a co najważniejsze dają ciepło!

Kalesony zrobione są zazwyczaj z elastycznej dzianiny. Albo sięgają do samych kostek, albo do połowy uda. Większość kalesonów ma z przodu rozcięcie ułatwiające korzystanie z ubikacji bez potrzeby ściągania spodni i kalesonów.

Oprócz tego, że spora ilość mężczyzn nosi je podczas zimy, kalesony używane są również w czasie wypraw polarnych oraz wysokogórskich. Są one wtedy wykonane ze specjalnych włókien, które potrafią dać ciepło nawet w bardzo niskiej temperaturze.

Kalesony jako produkt, który możemy nabyć w sklepie nie są drogie, zazwyczaj jest to cena około 20 zł. Nie jest to zbyt duży wydatek a korzyści płynące z noszenia ich potrafi docenić każdy mężczyzna noszący je w trakcie zimy. Korzyścią tą jest ciepło, które dają i dzięki temu niskie temperatury są mężczyzną niestraszne!

Ten wpis został opublikowany w kategorii bielizna intymna i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *